- Prihodnjo nedeljo (1. 9.) lepo vabljeni na Devino, kjer bo ob 15.00 sveta maša.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke pri sv. mašah namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar.

- Škofijski molitveni dan za duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 14. 9., ob 10.00. Lepo vabljeni!

- Z veroukom bomo pričeli v ponedeljek, 16. septembra. Urnik bo objavljen na oglasnih deskah pred Slomškovim domom, Marijino cerkvijo, na spletni strani župnije in v glasilu (1. septembra).

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 21. 9. Mladi, lepo vabljeni. Prijavite se v župnijski pisarni do nedelje, 15. septembra.

¿ Hvala in Bog povrni vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri organizaciji in izvedbi župnijskega romanja v soboto ter žegnanja v nedeljo.