- Danes popoldan, 15. 9., bo srečanje starejših naše župnije. Ob 15.00 bo sveta maša in bolniško maziljenje, nato pogostitev in družabno srečanje v dvorani Slomškovega doma. Svojce naprošamo, da svojim starejšim omogočijo to srečanje. Lepo vabljeni!

- Pred nami je novo veroučno leto, ki nas vabi k poglobitvi našega odnosa do Boga, do samega sebe in do bližnjega, predvsem pa k večjemu sodelovanju v domačem župnijskem občestvu. Skupaj ustvarjajmo okolje, ki nam bo vsem pomagalo k boljšemu počutju in ustvarjalnemu vzdušju v naši župniji.

Jutri, 16. septembra, začnemo z veroukom. Urnik je objavljen na oglasnih deskah pred Slomškovim domom, Marijino cerkvijo; na spletni strani župnije in na listih, ki jih najdete pri izhodu iz cerkve pa je tudi katehetsko pismo.

- Od 20. do 22. 9. bodo veroučenci 9. razreda – bodoči birmanci na duhovnih vajah v Podlehniku. Izpolnjene prijavnice in prispevek za duhovno obnovo naj starši oz. veroučenci prinesejo do torka, 17. septembra. Veroučence, animatorje in voditelja priporočamo v molitev.

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 21. 9. Mladi, lepo vabljeni. Prijavite se v župnijski pisarni do nedelje, 15. septembra. Več na o programu na spletni strani.