- Vsako leto ob godu blaženega Antona Martina Slomška obhajamo Slomškovo nedeljo (22. 9. 2019), ki jo v okviru svoje metropolije pripravimo v različnih župnijah. Letos mineva 100 let od priključitve Prekmurja k matični domovini, zato bomo tudi Slomškovo nedeljo obhajali v murskosoboški škofiji, v Gornji Bistrici v Župniji Črensovci, kjer je prva cerkev posvečena bl. Antonu Martinu Slomšku.

Ob 15.00 bo molitvena ura, ob 16.00 pa somaševanje škofov in duhovnikov, ki ga bo vodil nadškof msgr. Alojzij Cvikl, pridigal bo škof dr. Peter Štumpf. Ob tej slovesnosti bodo pred cerkvijo blagoslovili bronasti kip bl. Slomška, ki ga je izdelal akademski kipar Marjan Drev.

- Dragi starši in veroučenci, v nedeljo, 29. 9., lepo vabljeni ob 10.30 k družinski/katehetski sveti maši ob začetku veroučnega leta. Pri njej bodo sodelovali veroučenci in pevski zbor Natanael.

- Prihodnja nedelja je kvatrna. Pri vseh mašah bo vaš dar namenjen za vzdrževanje semenišča in  bogoslovja.

- V soboto, 19. oktobra, bo župnijsko romanje v Prekmurje, saj letos praznujemo 100-letnico priključitve Prekmurja matični državi. Več o romanju v prihodnji številki glasila. Prijave zbiramo do zapolnitve enega avtobusa.

- Leto 2020 bodo mladi dočakali na Evropskem srečanju mladih v Vroclavu na Poljskem!

To bo že tretjič, da bo mesto Vroclav gostilo Evropsko srečanje mladih (po letih 1989 in 1995) in petič, da bo Poljska kot država gostila ESM (dvakrat Vroclav, Varšava 1999 in Poznan 2009). Srečanje bo med 28. 12. 2019 in 1. 1. 2020. Več v eni od prihodnjih številk glasila.