- V soboto, 19. oktobra, bo župnijsko romanje v Prekmurje (Črenšovci, klarise v Turnišču in Halasov križev pot na Hotizi), saj letos praznujemo 100-letnico priključitve Prekmurja matični državi. Kdor še ni poravnal prispevka za romanje, naj to stori v tem tednu. Odhod avtobusa bo ob 7.30 izpred Slomškovega doma, povratek v poznih popoldanskih urah.

- Prihodnja nedelja je misijonska. Cerkev se še posebej zaveda svojega misijonskega poslanstva. Zato smo ta dan še posebej pozorni do misijonarjev. Ki oznanjajo evangelij v krajih, kjer Cerkev še ni nav­zoča ali še ni samostojna. Na misijonsko nedeljo po slovenskih župnijah poteka tradicionalna misijonska nabirka. Ta se solidarno porazdeli za potrebe oznanjevanja evangelija po vsem svetu, kar vključu­je tudi človeški in kulturni napredek številnih ljud­stev. Hvala za vsak vaš dar!

- 24. 11., na praznik Kristusa, Kralja vesoljstva, bo v naši župniji srečanje zakonskih jubilantov, ki so oz. še boste v tem letu praznovali okroglo obletnico svoje poroke. Prijavite se v župnišču najkasneje do nedelje, 17. 11.

- Mladi, lepo vabljeni na škofijsko romanje na Poljsko, ki bo v času jesenskih počitnic, od 26. do 30. oktobra. Prijave zbira agencija Aritours (na njihovi spletni strani najdete program in ceno romanja).

- Leto 2020 bodo mladi dočakali na Evropskem srečanju mladih v Vroclavu na Poljskem. Srečanje bo med 28. 12. 2019 in 2. 1. 2020. Za več novic spremljajte FB stran Katoliška mladina.

- Svetopisemska družba je dala na voljo slovensko različico aplikacije Sveto pismo YouVersion za branje in premišljevanje Božje besede. Namenjena je za pametne telefone in tablice. V aplikaciji si med drugim lahko popolnoma brezplačno prenesete celoten Slovenski standardni prevod. Aplikacija je na voljo brezplačno v GooglePlay ali AppStore. Priporočamo!