- Združenje bolnikov s cerebro-vaskularno boleznijo (bolezen osrednjega živčnega sistema) bo danes po polenajsti sveti maši izvedlo brezplačno merjenje krvnega tlaka. Lepo vabljeni!

- Od ponedeljka (28. 10.) dalje bodo večerne svete maše ob 18.00 v župnijski cerkvi.

- V četrtek zvečer bo po maši in do 1. ure zjutraj v župnijski cerkvi molitev pred Najsvetejšim za Božji blagoslov, varstvo našega naroda, rešitev duš iz vic ter varstvom pred zlom. Lepo vabljeni!

- Škofijska karitas Maribor ob dnevu mrtvih poziva k sodelovanju v dobrodelni akciji pod geslom "Dar ene sveče - enega cveta za ljudi v stiski". Akcija je namenjena zbiranju sredstev za uboge, nemočne in zapostavljene, za tiste, ki trpijo duhovno in materialno stisko. Svoj dar lahko nakažete na Karitas Slovenska Bistrica: TRR: SI56 0228 0009 2526 191; LJ  BANKA, namen: KARITAS 2019.

- V četrtek je praznik vseh svetih. Ta dan vsako leto še tesneje poveže vse žive in rajne. Lepo vabljeni k prazničnim sv. mašam, še posebej vabljeni na pokopališče, kjer bo sv. maša ob 14.00 v poslovilni dvorani na pokopališču.

Zvečer ob 18.00 bo skupna molitev rožnega venca v župnijski cerkvi za vse rajne. Priporočamo in lepo vabljeni! Če se nam ne boste mogli pridružiti v našem farnem domu, pa za pokojne molite v svojih domovih.

- Prihodnja nedelja je zahvalna.

Sveta maša ob 10.30 bo samo pri sv. Jožefu. Na zahvalno nedeljo cerkve okrasimo z dobrotami iz vrtov, polja, kleti, polic…, pač s tistimi, ki nam služijo za preživetje. Zato se vam za te dobrote tudi priporočamo. Cerkvi bomo okrasili z vsem, kar boste prinesli Izročite jih lahko v žup. pisarni najkasneje do četrtka, 31. oktobra. Hvala!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar!

- 24. 11., na praznik Kristusa, Kralja vesoljstva, bo v naši župniji srečanje zakonskih jubilantov. Prijavite se v župnišču najkasneje do nedelje, 17. 11. Prijavite se tudi tisti, ki se niste tukaj poročili, pa živite v naši župniji.

- Sv. Miklavž bo obiskal našo župnijo in obdaril otroke (darilo je primerno za predšolske otroke in otroke prve triade). Med nami bo v soboto, 7. decembra, ob 15.00  uri, v dvorani Slomškovega doma. Starši, svoje otroke prijavite v župnijski pisarni najkasneje do srede, 28. novembra! Prispevek za darilo je 5,00  € (ostalo krije Karitas in župnija). Medtem, ko bomo čakali na sv. Miklavža, nas bodo razveselili Frančiškovi otroci s kratko igrico.

- Na mizici s tiskom je Marijanski koledar za leto 2020 (2,50 €).