- Jutri, v ponedeljek, bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni že k sveti maši.

- V postnem času po župniji od družine do družine roma križ s spremno molitvijo za kratko družinsko bogoslužje kot priprava na velikonočne praznike. Na oglasni deski v zvonici Jernejeve cerkve je seznam, kamor lahko vpišete, kdaj ste ga pripravljeni sprejeti. Križ z molitvijo boste dobili zvečer po  večerni sv. maši, vrnili pa ga boste naslednji dan pred večerno sv. mašo, oziroma po dogovoru.

- V postnem času bo križev pot ob  torkih in petkih ob 18.00. Potrudimo se za udeležbo. Premišljevanje in podoživljanje Jezusovega trpljenja nam pomaga na naši poti krščanskega življenja.

- V znamenje solidarnosti z vsemi, ki trpijo zaradi alkohola, vas Slovenska karitas vabi k postni akciji 40 dni brez alkohola. Več na www.brezalkohola.si.