- V soboto, 29. avgusta, bo tradicionalno peš romanje po Jernejevi poti, vendar letos le v skrajšani obliki – do cerkve sv. Marjete. Romanje bomo začeli ob 8.00 pri župnijski cerkvi. Lepo vabljeni!

- Prihodnjo nedeljo, 30. avgusta, bo župnijsko žegnanje, slovesnost ob prazniku našega zavetnika, sv. Jerneja. Vabljeni k slovesni sveti maši, ki bo ob 10.30.

Letos zaradi ukrepov ne bo pogostitve in druženja po sveti maši.

- Za preprečevanje širjenja epidemije Covid 19: verniki pri nedeljskih in prazničnih svetih mašah ob vstopu v cerkev  oddajo v škatlo list s svojo telefonsko številko (če pride k maši več članov družine, napišete telefonsko številko le enega člana). Še vedno velja navodilo, da je v zaprtih cerkvenih prostorih obvezna nošnja zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si razkužite roke.