- Jutri, 14. septembra, se začenja novo katehetsko leto. Urnik in katehetsko pismo je objavljeno na spletni strani župnije in oglasnih deskah, dobite pa ga tudi v cerkvi in župnišču, kjer so tudi vpisnice (izpolnjeno morajo oddati vsi veroučenci oz. njihovi starši). Pri urniku verouka bo verjetno prišlo do kakšnih sprememb, te pa bodo objavljene na spletni strani župnije. Pismo si pozorno preberite, saj bo zaradi virusa Covid 19 verouk potekal nekoliko drugače, v manjših skupinah ... Starši naj s svojimi otroki tako uredijo njihove izvenšolske dejavnosti, da bo med njimi čas tudi za versko vzgojo in rast. Hvala.

- Letos se bo Stična mladih odvijala po različnih dekanijah. Ena izmed lokacij kjer bo potekal dogodek bo tudi Župnija Slovenska Bistrica. Na dogodek, ki bo v soboto, 19. 9., vabimo vse mlade, starejše od 14 let. Še posebej lepo vabljeni tudi mladi, ki bodo oktobra prejeli zakrament sv. birme.  Odvijal se bo od 16. do 20. ure. Za udeležbo na dogodku se je potrebno prijaviti: https://sticna.net/.  Prijavite se do 13.9!!! Letošnje geslo Stične je VSTANI.

Program:
16.00 - zbiranje
16.20 - pozdrav, predstavitev programa
16.30 - skupni program (delavnice)
17.30 - koncert
19.00 - sveta maša

- Načrtovane duhovne vaje za devetošolce, ki bi bile v oktobru, odpadejo zaradi negotove situacije.

- Zaradi ukrepov ob epidemiji koronavirusa je potrebno, da ob vsaki nedeljski sv. maši zberemo telefonske številke prisotnih, vsaj enega iz vsake družine. V zaprtih cerkvenih prostorih obvezna nošnja zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si razkužite roke.