- V preteklem tednu smo že začeli z veroukom! Za prvi razred je dodatna ura ob 16.00, za 5. razred pa je urnik nekoliko spremenjen. Tako urnik kot tudi katehetsko pismo in vpisnico najdete na spletni strani župnije!

- V četrtek, na praznik A. M. Slomška, pričenjamo z birmansko devetdnevnico. K njej lepo vabljeni tudi starši in botri letošnjih birmank in birmancev. V četrtek in petek (24. in 25. 9.) bodo imeli še verouk ob 18.00 v večji veroučni učilnici.

- Prihodnja nedelja je kvatrna. Pri sv. mašah bo vaš dar namenjen za naše semeniščnike in bogoslovce.

- Prihodnjo nedeljo bo pri sveti maši ob  10.30 slovesnost prvega svetega obhajila. Samo slavje bo zaradi COVID-a 19 drugače oblikovano. Maša bo »zaprtega tipa«, samo za prvoobhajance in člane njihove družine. Žal  v  cerkev  ne  bodo  mogli  vstopiti  ostali  sorodniki  (stari  starši,  ...)  in  gostje,  ki  pa  bodo sv. mašo, posebej v primeru lepega vremena, lahko spremljali zunaj po zvočnikih.

- Zaradi ukrepov ob epidemiji koronavirusa je potrebno, da ob vsaki nedeljski sv. maši zberemo telefonske številke prisotnih, vsaj enega iz vsake družine. V zaprtih cerkvenih prostorih obvezna nošnja zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si razkužite roke.