- Od 4. do 11. oktobra bo v Sloveniji potekal Teden za življenje 2020 pod geslom »Da bi si bili dobri sopotniki na poti v prihodnost.« (Nadškof dr. Alojzij Šuštar).

Več o tem tednu, vsebini in videoposnetke boste našli na spletni strani Gibanje za življenje.

- V torek, 6. 10. bo ob 17.30 sestanek članov Karitas. Lepo vabljeni!

- V sredo bo v naši župniji mesečno srečanje dekanijskih duhovnikov (rekolekcija). Ob 9.00 lepo vabljeni k molitveni uri in ob 9.30 k sveti maši s somaševanjem dekanijskih duhovnikov.

- Oktober je mesec svetega rožnega venca. Podarimo v tem mesecu Materi Božji vsak dan dar molitve rožnega venca. Še posebej lepo vabljeni k skupni molitvi v cerkev. Rožni venec molimo pol ure pred sveto mašo.

- Zaradi ukrepov ob novem  koronavirusu je potrebno, da ob vsaki nedeljski sv. maši zberemo telefonske številke prisotnih, vsaj enega iz vsake družine. V zaprtih cerkvenih prostorih obvezna nošnja zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si razkužite roke