- V torek, 13. 10., bo po večerni sveti maši v dvorani Slomškovega doma srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- Letošnje obhajanje misijonske nedelje bo potekalo 18. oktobra 2020. Ob tej priložnosti bo tudi nabirka za misijone, ki se izvaja po vsem svetu. Zbrani darovi bodo poslani na sedež Papeških misijonskih družb v Rim, kjer jih bodo namenili za potrebe v misijonskih deželah.

Letošnja poslanica papeža Frančiška za misijonsko nedeljo je osredotočena na poslanstvo, in sicer poslanstvo vseh kristjanov. Ker veliko večino Božjega ljudstva tvorijo laiki, je zato letošnji poudarek namenjen ravno njim. Zato je tudi devetdnevnica ali molitvena ura posvečena dr. Janezu Janežu, prvemu slovenskemu laiškemu misijonarju.

- Lepo vabljeni k vpisu in izposoji knjig v župnijski knjižnici. Ta je odprta vsako nedeljo: od 10.00 do 10.30 ter od 11.30 do 12.00.

- Smo v oktobru, ki je mesec molitve rožnega venca. Verjetno ima vsak izmed nas doma rožni venec, zato poskrbimo, da ne bo sameval v kakšnem predalu, ampak da se bo bolj pogosto »grel« v naših rokah. Naj ta meditativna molitev postane del našega življenja!

Vabljeni tudi k skupni molitvi v našo župnijsko cerkev, kjer ta molitev molimo pol ure pred sveto mašo.

- Zaradi ukrepov ob novem  koronavirusu je potrebno, da ob vsaki nedeljski sv. maši zberemo telefonske številke prisotnih, vsaj enega iz vsake družine. V zaprtih cerkvenih prostorih obvezna nošnja zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si razkužite roke.