- Obhajanje zakramenta svete birme bo v naši župniji v soboto, 29. maja, v dveh skupinah: ob 9.00 in 11.00. Vsi župljani lepo povabljeni, da se v molitvi povežemo za naše birmance in skupaj prosimo zanje.

Prav tako molimo za naše prvoobhajance, ki bodo prvo sveto obhajilo prejeli v začetku junija.

- Veroučno leto bomo zaključili na daljavo, saj so skupine dokaj velike in bi jih zato morali deliti, kar bi pomenilo, da bi morali spremeniti dosedanji urnik. Po spričevala pridejo v tednu od 24. do 28. 5., in sicer tisti dan, ko so imeli na urniku verouk.

- Otroci in tudi ostali, lepo vabljeni k šmarnicam, tej lepi ljudski pobožnosti. Šmarnice bodo ob 19.00 (razen ob sredah in nedeljah).

- Ob upoštevanju državnih predpisov in z namenom preprečitve širjenja epidemije COVID-19 ter ohranitve zdravja vernikov so slovenski škofje določili, da je lahko pri sv. maši navzoča največ 1 oseba na 20 m2. Za našo župnijsko cerkev to pomeni 35 oseb oz. 35 gospodinjstev.

Za udeležbo pri sveti maši je potrebno upoštevati navodila, ki jih najdete na spletni strani Slovenske škofovske konference.