- V soboto, 24. julija, obhajamo god sv. Krištofa. Zato bomo prihodnjo nedeljo praznovali Krištofovo nedeljo. Po svetih mašah bo blagoslov prevoznih sredstev in udeležencev v prometu. Ob tem boste lahko oddali tudi dar za srečno prevožen kilometer, ki ga namenjamo misijonski organizaciji MIVA, ki skrbi za prevozna sredstva misijonarjev. Pri izhodu iz cerkve bo škatla za darovanje, vzemite pa si molitveni kartonček in nalepko. Za vsak dar iskrena hvala. Vaša pomoč je neizmerna.

- Prihodnja nedelja, 25. 7., bo hkrati tudi prvi svetovni dan starih staršev in ostarelih. Več o tem najdete na spletni strani Slovenske škofovske konference

- Prihodnjo nedeljo bo ob 14.00 sveta maša pri Anini kapeli. Lepo vabljeni!

- Oratorij v naši župniji bo v drugi polovici avgusta (23. – 27. 8.). Prijavnice so na voljo v pisarni in cerkvi.

- Poročila se bosta: ženin Alberto Eduardo Antonio Lopez Clavijo, rkt, samski, roj. 21. 7. 1989, sin Victorja Lopeza in Barbare Clavijo, biva v Franciji; in nevesta Tina Korošec, rkt, samska, roj. 12. 1. 1990, hči Darjana in Brigite, r. Ržek, biva v Franciji, prej Slovenska Bistrica. Čestitamo!