- Upoštevajmo preventivne ukrepe za preprečevanje virusnih okužb: vzdrževanje medosebne razdalje, razkuževanje rok in nošnja zaščitnih mask v cerkvi in drugih zaprtih prostorih. Za vse starejše od 15 let je obvezno tudi izpolnjevanje pogoja PCT za vstop v cerkev in druge župnijske prostore.

- V preteklem tednu smo že začeli z veroukom! Tako urnik kot tudi katehetsko pismo in vpisnico najdete na spletni strani župnije!

- Prihodnja nedelja je Slomškova.  Osrednja slovesnost bo pri Sv. Jožefu v Celju. ob 15.00 bo molitvena ura, ob 16.00 pa sveta maša, ki jo bo ob somaševanju navzočih duhovnikov daroval upokojeni ljubljanski nadškof metropolit msgr. dr. Anton Stres.

- Prihodnja nedelja je kvatrna. Pri sv. mašah bo vaš dar namenjen za naše semeniščnike in bogoslovce.

- Poročila se bosta: Davor Irgolič in Nataša Merkan. Čestitamo!