- V torek, 12. 10. bo po večerni sveti maši sestanek članov ŽPS. Lepo vabljeni tudi k sveti maši.

- Smo v oktobru, ki je mesec molitve rožnega venca. Verjetno ima vsak izmed nas doma rožni venec, zato poskrbimo, da ne bo sameval v kakšnem predalu, ampak da se bo bolj pogosto »grel« v naših rokah. Naj ta meditativna molitev postane del našega življenja!

Vabljeni tudi k skupni molitvi v našo župnijsko cerkev, kjer ta molitev molimo pol ure pred sveto mašo.

- Upoštevajmo preventivne ukrepe za preprečevanje virusnih okužb: vzdrževanje medosebne razdalje, razkuževanje rok in nošnja zaščitnih mask v zaprtih prostorih. Za vse starejše od 15 let je obvezno tudi izpolnjevanje pogoja PCT za vstop v cerkev in druge župnijske prostore.

- Poročila se bosta: Anton Hren, roj. l. 1985, biva na Devini; in Nadja Ajd, roj. .l. 1987, biva v Ritoznoju. Čestitamo!