- V torek, 7. 12., bo ob 16.30 sestanek članov Župnijske karitas. Lepo vabljeni!

- V sredo bo praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, zato lepo vabljeni k sveti maši. Brezmadežna Marija je preroško znamenje in podoba, ki tudi nas spodbuja k prizadevanju za svobodo srca in čisto prosojnost pred Bogom.

V adventnem času povabljeni k skupni molitvi – sv. maši v župnijsko cerkev. Po vaših domovih pa naj vas adventni venec, adventni koledar ter Marija romarica (lahko se še vpišete v seznam, ki je v zvonici župnijske cerkve) zbira k molitvi in duhovni pripravi na božič.

- Adventni čas je čas priprave na praznik Jezusovega rojstva. Prav je, da se na praznik pripravimo tudi tako, da očistimo naša srca v zakramentu sv. spovedi. Priložnost zanjo je pol ure pred sveto mašo.

- V cerkvi in župnijskih prostorih vzdržujte medsebojno razdaljo, razkužujte roke ter nosite zaščetne maske. Za vse starejše od 12 let je obvezno izpolnjevanje pogoja PCT za vstop v cerkev in druge župnijske prostore.

¿ V župnijski pisarni in v cerkvi sta na voljo Marijanski koledar (2,50 €) in Družinska pratika (6,50 €)