- Jutri, na Janezovo, bo pri sveti maši blagoslov vina.

- V petek, na god sv. Silvestra, na staro leto, se bomo Bogu zahvalili za preteklo leto in prosili blagoslova za prihajajoče novo leto 2022. Ne pozabimo, da je to drugi sveti večer in blagoslovimo svoje domove.

- V soboto je novo leto, svetovni dan miru in praznik Marije, Božje matere.  Mariji izročimo novo leto, da bosta rasla mir in dobrota. Naj bo leto miru v milosti Gospoda, ki je bogat v usmiljenju.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar!

- Trikraljevsko akcijo s koledovanjem bodo skavti v naši župniji pripravili v soboto, 8. januarja. Kdor želi obisk kolednikov, se lahko prijavi v župnijski pisarni do nedelje 2. 1. 2022. Vaši denarni darovi bodo namenjeni pomoči potrebnim in delovanju bistriških skavtov.

- Župnik bo od 27. 12. do 15. 1. 2022 obiskoval in blagoslavljal vaše domove. Kdor želi blagoslov doma, naj pokliče in se prijavi v župnijski pisarni.

- Otroci, ki ste sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, prinesite svoje škatlice z darovi v cerkev pred daritveni oltar.

- Upoštevajte ukrepe za preprečitev širjenja virusa. Za vse starejše od 12 let je obvezno izpolnjevanje pogoja PCT za vstop v cerkev in druge župnijske prostore.