- Med 13. in 16. novembrom vabljeni na Nikodemove večere, ki bodo v Slomškovi dvorani (Slomškov trg 20, Maribor) zvečer, od 19.30 do 21.30. Naslov tokratnih večerov bo »Slovenci med krščanstvom in vplivi od drugod«. Več o Nikodemovih večerih in programu najdete na spletni strani Nadškofije Maribor.

- Zakonski jubilanti, ki v tem letu praznujete okroglo obletnico (5, 10, 15 … 60 let) prisrčno vabljeni na srečanje, ki bo v nedeljo, 26. 11 2017, ob 10.30 v župnijski cerkvi. Po maši bo v dvorani Slomškovega doma skromna pogostitev. Prijavite se v župnišču. Zadnji rok prijave je ponedeljek, 19. novembra. Prijavite se lahko tudi tisti, ki se niste tukaj poročili, pa živite v naši župniji.

- Tudi letos bo sv. Miklavž obiskal našo župnijo in obdaril otroke (darilo je primerno za predšolske otroke in otroke prve triade). Med nami bo v soboto, 2. decembra, ob 15.00  uri, v dvorani Slomškovega doma. Starši, svoje otroke prijavite v župnijski pisarni najkasneje do srede, 22. novembra! Prispevek za darilo je 5,00  € (ostalo krije Karitas in župnija). Medtem, ko bomo čakali na sv. Miklavža, nas bodo razveselili Frančiškovi otroci s kratko igrico.

- Na voljo je Marijanski koledar (2,50 €) in Družinska pratika (5,50 €).

- Restavrator obnavlja kip sv. Jožefa iz Marijine cerkve. Predračun za restavratorska dela znašajo 1.500 €. Hvala za vsak vaš dar, ki ga boste namenili za obnovitev kipa.