- Smo v Tednu molitve za duhovne poklice s temo »Daj mi poslušno srce«.

Besedilo je vzeto iz poslanice, ki jo je za 55. svetovni dan molitve za duhovne poklice napisal papež Frančišek. V poslanici papež spodbuja, da se globlje zavemo, kako je poklicanost k veselju, ki nam ga namenja Bog, v središču našega življenja in kako je ta »Božji načrt namenjen možem in ženam vseh časov«.

Namen tedna je pomagati tistim, ki jih Bog kliče v duhovniško ali redovniško službo, da bi velikodušno odgovorili na ta klic ter spodbujali občestva k molitvi za nove duhovne poklice.

- V soboto, 21. aprila, lepo vabljeni na velikonočno peš romanje po Jernejevi poti. Začnemo ob 8.00 pri župnijski cerkvi. Več informacij o romanju najdete v prilogi glasila, na spletni strani župnije in oglasnih deskah. Lepo vabljeni!

- Ročna skupina Spominčice se zahvaljujejo za vaše darove – za presmece, voščilnice in druge velikonočne izdelke. 150,00 € so namenile za župnijsko Karitas in 100,00 za potrebe naše župnije.