- V torek, 5. 6., bo ob 17.30 srečanje članov Karitas. Lepo vabljeni!

- POLETNI OTROŠKI ORATORIJ bo v naši župniji potekal od ponedeljka, 2., do petka, 6. julija 2018. Tema oratorija bo FRIDERIK BARAGA.

Zadnji rok za prijavo je 24. junij. Prijavnice in  zloženko z vsemi informacijami so otroci dobili pri verouku, na voljo pa so tudi na mizici pri izhodu iz cerkve.

- Družine, lepo vabljene na festival družin, ki bo od 15. do 17. 6. pri Tavčarjevem dvorcu na Visokem. Več o festivalu najdete na http://www.festival-druzin.si/.

- Lepo vabljeni na 50. srečanje ostarelih, bolnikov in invalidov na Brezje, ki bo v soboto, 16. 6. 2018. Prispevek za prevoz in kosilo je 20 €. Odhod avtobusov bo ob 6.30 izpred Slomškovega doma, vrnitev pa v popoldanskih urah. Na avtobusu je prostih le še nekaj sedežev.

- Za to pastoralno leto smo zaključili z veroukom. Bogu hvala za vsa spoznanja, vse lepo in dobro, kar smo doživeli pri veroučnih urah.

Veroučence in njihove starše vabimo, da ob nedeljah prihajate k svetim mašam oz. greste k sveti maši tam, kjer boste med počitnicami.