- V nedeljo popoldan (24. 6.) bo ob 15.00 sveta maša pri kapeli v Zafoštu. Lepo vabljeni!

- Slovenski (nad)škofje bodo v mesecu juniju posvečevali nove duhovnike. Letos bo v Cerkvi na Slovenskem posvečenih 20 novomašnikov: 12 škofijskih ter 8 redovnih duhovnikov. Trije diakoni bodo prejeli mašniško posvečenje v tujini. V mariborski stolnici bo jutri, 25. 6., prejel mašniško posvečenje minorit br. Vladimir Rufin Predikaka iz župnije Ptuj – Sv. Jurij. Mašniško posvečenje bo ob 10.00. Hkrati bosta v diakona sprejeta dva škofijska bogoslovca – Primož Lorber iz župnije Zavrč in Sebastijan Tišler iz župnije Maribor – Tezno.

- Na spletni strani Družine (zavihek Cerkvene informacije/Duhovni utrip) najdete bogato ponudbo duhovnih vaj in drugih počitniških programov v teh poletnih mesecih (za otroke, posameznike, družine …).

- POLETNI OTROŠKI ORATORIJ bo v naši župniji potekal od ponedeljka, 2., do petka, 6. julija 2018. Tema oratorija bo FRIDERIK BARAGA. Lepo vabljeni!

Prijavite se lahko samo še danes, 24. 6. Ob oddani prijavnici poravnate tudi prispevek za oratorij.