- V soboto, 25. 8., lepo vabljeni na peš romanje po naši župniji (postanki bodo pri vseh naših cerkvah oz. kapelah). Trajalo bo od 8.00 do 14.00.

- Prihodnjo nedeljo, 26. avgusta, bomo obhajali slovesnost našega farnega zavetnika, sv. Jerneja. Maše bodo po običajnem nedeljskem redu, glavna slovesnost pa bo pri sv. maši, ki se bo začela s procesijo ob 10.00. Vodil jo bo g. Janez Lesnika, generalni vikar mariborske nadškofije. Po sveti maši ste vabljeni na pogostitev pred župnijsko cerkvijo.

Gospodinje naprošamo za pecivo, kmetovalce pa za suhomesnate izdelke. Oboje prinesite v Slomškov dom v soboto, 25. 8., ob 18.00. Hvala za velikodušnost in dobroto!

- Škofijski molitveni dan za duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 8. 9., ob 10.00. Lepo vabljeni!

- Z veroukom bomo pričeli v ponedeljek, 10. septembra. Urnik bo objavljen na oglasnih deskah pred Slomškovim domom, Marijino cerkvijo, na spletni strani župnije in v glasilu (2. septembra).

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 15. 9. Mladi, lepo vabljeni. Prijavite se v župnijski pisarni do nedelje, 9. septembra.