- Danes (2. 9.) lepo vabljeni na Devino, kjer bo ob 15.00 sveta maša.

- V torek bo ob 17.30 srečanje članov Karitas. Lepo vabljeni!

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- V četrtek bo ob 17.30 srečanje ministrantov, ob 18.30 molitvena ura in po njej sveta maša za duhovne poklice.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V soboto bo praznik Marijinega rojstva – Mali šmaren. Lepo vabljeni k sveti maši!

- Škofijski molitveni dan za duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 8. 9 Ob 8.30 bo križev pot, molitvena ura in hkrati srečanje za ministrante. Ob 10.00 bo slovesna sveta maša. Lepo vabljeni!

-V nedeljo, 9. 9., bo srečanje starejših naše župnije. Ob 15.00 bo sveta maša in bolniško maziljenje, nato skromna pogostitev in družabno srečanje v dvorani Slomškega doma. Svojce naprošamo, da svojim starejšim omogočijo to srečanje. Lepo vabljeni!

- Z veroukom bomo pričeli v ponedeljek, 10. septembra. Urnik je objavljen na oglasnih deskah pred Slomškovim domom, Marijino cerkvijo, na spletni strani župnije in v katehetskem pismu (vzamete ga lahko pri izhodu iz cerkve).

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 15. 9. Mladi, lepo vabljeni. Prijavite se v župnijski pisarni do nedelje, 9. septembra.