-  V nedeljo, 9. 9., bo srečanje starejših naše župnije. Ob 15.00 bo sveta maša in bolniško maziljenje, nato skromna pogostitev in družabno srečanje v dvorani Slomškega doma. Svojce naprošamo, da svojim starejšim omogočijo to srečanje in se ga tudi sami udeležijo. Lepo vabljeni!

- V ponedeljek, 10. septembra, začenjamo z veroukom. Urnik je objavljen na oglasnih deskah pred Slomškovim domom, Marijino cerkvijo, na spletni strani župnije in v katehetskem pismu (vzamete ga lahko pri izhodu iz cerkve).
Verouk ni nadomestek in ne dela čudežev, če starši sami najprej s svojim zgledom življenja po veri nanj ne naravnajo src otrok in mladine. Zato je verouk le dopolnilo verskega življenja in vzgoje staršev.
Dragi starši, vzgojitelji in kateheti! Tudi v letošnjem letu naredimo to, kar je naša naloga in dolžnost! Boga pa prosímo za rast in blagoslov.

Vsem želimo odgovoren začetek katehetskega leta in veliko moči in poguma. Vse leto pa obilo Božjega blagoslova in Marijinega varstva.

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 15. 9. Mladi, lepo vabljeni. Prijavite se lahko le še danes, 9. septembra.