- Prihodnjo nedeljo (23. 9.) bo ob 10.30 katehetska/družinska sveta maša ob začetku katehetskega razreda, pri kateri bodo sodelovali veroučenci. Lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je Slomškova. Osrednja slovesnost bo v župnijski cerkvi v Vuzenici. Pred 180. leti je prišel bl. A. M. Slomšek za nadžupnika in dekana v to župnijo. Prav v Vuzenici je Slomšek napisal svoje znamenito delo Blaže in Nežica v nedeljski šoli.

Ob 15.00 bo molitvena ura, ob 16.00 pa sveta maša, ki jo bo ob somaševanju škofov in duhovnikov vodil nadškof Alojzij Cvikl.

- V soboto, 20. oktobra, bomo poromali v hrvaško narodno svetišče Marija Bistrica. Ogledali si bomo še nekaj sakralnih znamenitosti hrvaškega Zagorja. Cena (kosilo in prevoz) je 20,00 € in poravnate ob prijavi v župnijski pisarni. Lepo vabljeni!

- Od 28. decembra 2018 do 1. januarja 2019 bo v Madridu (Španija), potekalo evropsko srečanje mladih, ki ga v sodelovanju s posameznimi  krajevni-mi cerkvami ter številnimi mladimi prostovoljci pripravlja redovna skupnost bratov iz Taizéja pod naslovom Romanje zaupanja na zemlji.  Letošnje srečanje je 41. po vrsti. Evropskega srečanja mladih se vsako leto udeleži od nekaj 15.000 do več kot 30.000 mladih z vseh koncev Evrope, med njimi tudi veliko iz Slovenije. Več o srečanju si lahko preberete na https://skam.si/.