- Od ponedeljka (29. 10.) dalje bodo večerne svete maše ob 18.00 v župnijski cerkvi.

- V sredo zvečer bo med 19.00 in 24.00 v župnijski cerkvi sveta maša in molitev pred Najsvetejšim za Božji blagoslov, varstvo našega naroda in rešitev duš iz vic. Lepo vabljeni!

- V četrtek je praznik vseh svetih. Ta dan vsako leto še tesneje poveže vse žive in rajne. Lepo vabljeni k prazničnim sv. mašam, ki bodo po nedeljskem urniku ter ob 14.00 slovesna v poslovilni dvorani na pokopališču.

Zvečer ob 18.00 bo skupna molitev rožnega venca v župnijski cerkvi za vse rajne. Priporočamo in lepo vabljeni! Če se nam ne boste mogli pridružiti v našem farnem domu, pa za pokojne molite v svojih domovih.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je zahvalna.

Sveta maša ob 10.30 bo samo pri sv. Jožefu. Na zahvalno nedeljo cerkve okrasimo z dobrotami iz vrtov, polja, kleti, polic…, pač s tistimi, ki nam služijo za preživetje. Zato se vam za te dobrote tudi priporočamo. Cerkvi bomo okrasili z vsem, kar boste prinesli Izročite jih lahko v žup. pisarni najkasneje do petka, 2.11., popoldan.  Hvala!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar!

- Zakonski jubilanti, ki v tem letu praznujete okroglo obletnico (5, 10, 15 … 60 let) prisrčno vabljeni na srečanje, ki bo v nedeljo, 25. 11. 2018, ob 10.30 v župnijski cerkvi. Po maši bo v dvorani Slomškovega doma skromna pogostitev. Prijavite se v župnišču. Zadnji rok prijave je 18. november. Prijavite se tudi tisti, ki se niste tukaj poročili, pa živite v naši župniji.

- Karitas nudi učno pomoč učencem osnovne šole. Za dogovor lahko pokličejo na telefonsko številko 040 458 542.

¿ Na voljo je Marijanski koledar (2,50 €) in Družinska pratika (5,90 €).