- Člani Karitas lepo vabljeni na sestanek, ki bo v torek, 13. 11., ob 16.30.

- V soboto, 17. 11., bo v Mariboru srečanje bodočih birmancev naše nadškofije. Srečanje spada v pripravo na prejem zakramenta sv. birme, zato je za birmance udeležba obvezna.

- NIKODEMOVI VEČERI MARIBOR 2018 - od 19. do 21. novembra – Slomškova dvorana (Slomškov trg 20)

Letos bodo nekoliko drugačni kot smo vajeni, s tem da bodo bolj prilagojeni študentom in mladim nasploh ob sinodi o mladih, ki se je konec oktobra končala v Rimu.

PONEDELJEK, 19. novembra, ob 19.30

Pogovor z irskim jezuitom Brendanom Mc Manusom na temo romarske poti v Kompostelo, ob komentiranju svoje knjige  »Odrešilna pot«.

TOREK, 20. novembra, ob 19.30

Večer pričevanja z glasbeno skupino Skromni bend za mlade in ostale.

SREDA, 21. novembra, ob 19.30

Večer pogovornih miz, kjer je udeleženec vsak obiskovalec; pogovorni večer ob mizah; vodijo študenti Univerzitetne župnije Maribor

- Zakonski jubilanti, ki v tem letu praznujete okroglo obletnico (5, 10, 15 … 60 let) prisrčno vabljeni na srečanje, ki bo v nedeljo, 25. 11. 2018, ob 10.30 v župnijski cerkvi. Po maši bo v dvorani Slomškovega doma skromna pogostitev. Prijavite se v župnišču. Zadnji rok prijave je 18. november. Prijavite se tudi tisti, ki se niste tukaj poročili, pa živite v naši župniji.

- Tudi letos bo sv. Miklavž obiskal našo župnijo in obdaril otroke (darilo je primerno za predšolske otroke in otroke prve triade). Med nami bo na praznik Brezmadežne, v soboto, 8. decembra, ob 15.00  uri, v dvorani Slomškovega doma. Starši, svoje otroke prijavite v župnijski pisarni najkasneje do srede, 19. novembra! Prispevek za darilo je 5,00  € (ostalo krije Karitas in župnija). Medtem, ko bomo čakali na sv. Miklavža, nas bodo razveselili Frančiškovi otroci s kratko igrico.

- Karitas nudi učno pomoč učencem osnovne šole. Za dogovor lahko pokličejo na telefonsko številko 040 458 542.

- Na voljo je Marijanski koledar (2,50 €) in Družinska pratika (5,90 €).