- V torek bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- V adventnem času povabljeni k skupni molitvi – sv. maši v župnijsko cerkev. Po vaših domovih pa naj vas adventni venec, adventni koledar ter Marija romarica zbira k molitvi in duhovni pripravi na božič.

- Adventni čas je čas priprave na praznik Jezusovega rojstva. Prav je, da se na praznik pripravimo tudi tako, da očistimo naša srca v zakramentu sv. spovedi. Priložnost zanjo je pol ure pred sveto mašo.

- Otroci so pri verouku prejeli adventni koledar. V koledarju imajo za vsak dan adventno zgodbo (ob 150-letnici smrti  misijonarja Friderika Barage spoznavamo njegovo življenje med severnoameriškimi indijanci), ki jo s starši preberejo zvečer ob adventnem venčku. Nato skupaj molijo večerno molitev. Trudijo se za obisk svete maše in dobra dela. V sredini je priloga za misijonski hranilnik. Vanj zbirajo »sadove« njihovega adventnega premagovanja in odpovedi v korist pomoči potrebnim otrokom v misijonskih deželah.

- Hvala Frančiškovi mladini, drugim mladim, Karitas, in vsem ostalim sodelujočim pri pripravi ter izvedbi miklavževanja. Bog povrni vašo velikodušnost!

- Ročnodelska skupina Spominčice so izdelovale adventne venčke. Z vašimi prostovoljnimi prispevki so zbrale 560,00 €: od tega so darovale 200,00 za Karitas in 200,00 za župnijske potrebe, 160,00 € pa je prišel uporabljen material. Hvala vsem, ki ste tudi na tak način dobrodelni.

- Na voljo je Marijanski koledar (2,50 €) in Družinska pratika (5,90 €).

- Obnavljajte naročnino na verski tisk. Prav je, da ima vsaka krščanska družina vsaj en verski časopis. Cene za leto 2019: Družina -  109,20 €, Ognjišče - 34,30 €, Prijatelj - 11,70 €, Misijonska obzorja - 9 €, Mohorjeve knjige - 48 €, Vzgoja - 19,80 €, Božje okolje - 26,40 €, Beseda med nami - 20,40 €, Communio - 34 €, Magnificat  - 55,80 €, Mavrica - 39,90 €, Cerkveni glasbenik - 35,40 €, Radovednež - 14€, #Najst - 23,40€, Cerkev danes - 35,40€, Naša luč - 26,95€, Glasnik kraljice miru - 12€.