- V torek, 12. 11., bo ob 16.30 sestanek članov Karitas. Lepo vabljeni!

- V soboto, 16. 11., bo v Mariboru srečanje kandidatov za birmo naše nadškofije. Srečanje spada v pripravo na prejem zakramenta sv. birme, zato je za birmance udeležba obvezna. Odhod avtobusa bo ob 8.00 izpred Slomškovega doma, vrnitev pa ok. 15.00. Malica je iz nahrbtnika J.

- 24. 11., na praznik Kristusa, Kralja vesoljstva, bo v naši župniji srečanje zakonskih jubilantov. Prijavite se v župnišču najkasneje do nedelje, 17. 11. Prijavite se tudi tisti, ki se niste tukaj poročili, pa živite v naši župniji.

- Sv. Miklavž bo obiskal našo župnijo in obdaril otroke (darilo je primerno za predšolske otroke in otroke prve triade). Med nami bo v soboto, 7. decembra, ob 15.00  uri, v dvorani Slomškovega doma.  Starši, svoje otroke prijavite v župnijski pisarni najkasneje do srede, 28. novembra! Prispevek za darilo je 5,00  € (ostalo krije Karitas in župnija). Medtem, ko bomo čakali na sv. Miklavža, nas bodo razveselili Frančiškovi otroci s kratko igrico.

- Na mizici s tiskom je Marijanski koledar (2,50 €), enolistni koledar (0,70 €), Družinska pratika (5,90 €).