- V torek, na god sv. Silvestra, na staro leto, se bomo Bogu zahvalili za preteklo leto in prosili blagoslova za prihajajoče novo leto 2020. Ne pozabimo, da je to drugi sveti večer in blagoslovimo svoje domove.

- V sredo je novo leto, svetovni dan miru.  Glejmo na preteklost s hvaležnostjo, sedanjost živimo z navdušenjem in prihodnost sprejemamo z upanjem. V novo leto 2020 vstopimo z vero v srcu in upanjem na Božjo pomoč ter   varstvo predvsem v našem življenju in delu, ki ga opravljamo.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu,zato bodo denarne nabirke namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar!

- Trikraljevsko akcijo s koledovanjem bodo skavti v naši župniji pripravili v soboto, 4. januarja. Kdor želi obisk kolednikov, se lahko prijavi v župnijski pisarni do 1. 1. 2020. Vaši denarni darovi bodo namenjeni pomoči potrebnim in delovanju bistriških skavtov.

- Župnik bo od 27. 12. do 15. 1. 2020 obiskoval in blagoslavljal vaše domove. Kdor želi blagoslov doma, naj pokliče in se prijavi v župnijski pisarni.

- Otroci, ki ste sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, prinesite svoje škatlice z darovi v cerkev k jaslicam.

- Veroučenci imajo božično-novoletne počitnice od 23. decembra do vključno 6. januarja 2020.