- Prihodnjo nedeljo, 2. februarja, praznujemo praznik Jezusovega darovanja v templju, ki ga obhajamo štirideset dni po božiču. Praznik pa je dobil tudi ime svečnica, ker na ta dan po stari navadi po cerkvah blagoslavljamo sveče. Sveče si boste lahko vzeli tudi v cerkvi. Priporočeni dar za svečo je 1,00 €.

- V nedeljo bo ob 10.30 družinska sveta maša, pri kateri bodo sodelovali veroučenci 1. triade. Vsi, še zlasti družine, lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene potrebam župnije. Hvala za vašo dobroto.

- Agencija Aritours vabi na tradicionalno postno romanje, ki bo 27. in 28. marca 2020. Skupaj z nadškofom msgr. Alojzijem Cviklom bomo poromali v Vojvodino (samostan Novo Hopovo, Sremske Karlovce, Petrovaradin, Novi Sad, Subotica, Palićko jezero). Cena je 149,00 €. Ob prijavi (do 20. 2. 2020) poravnate 50,00 € (prijava na spletni strani agencije Aritours).

- Vsi, ki nameravate prejeti zakrament svetega zakona letošnjem letu, vabljeni na pripravo, ki bo v naši dekaniji dve zaporedni soboto, in sicer 7. in 14. marca od 16.00 do 19.00 v veroučni učilnici Slomškovega doma v Slovenski Bistrici. Prijave niso potrebne.

- Januar je mesec verskega tiska. Lepa priložnost obenem pa spodbuda in povod, da vsakdo izmed nas premisli, kako je glede tega pri njem: kaj ima od verskega tiska naročeno, koliko knjig z versko vsebino kupuje, najprej pa, koliko od tega sploh bere in iz prebranega živi.