- V četrtek bo državni praznik Dan državnosti.  Da bi naša država živela v miru, spravi in medsebojnem razumevanju, v molitvi priporočajmo Bogu vse njene prebivalce in voditelje.

- V juniju, juliju in avgustu bo župnijska pisarna odprta v ponedeljek in sredo med 8.00 in 10.00 ter v petek od 18.00 do 18.45. V nujnih primerih (pogreb) pa je g. župnik dosegljiv na mobilnem telefonu.

- Slovesnost prvega svetega obhajila bo 27. septembra, svete birme pa v soboto, 3. oktobra 2020, ob 10.00.

- Slovenski škofje so sklenili, da se dosedanjim članom ŽPS mandat podaljša za eno leto. Izbira novih članov bo potekala leta 2021.

- Duhovne vaje so že stoletja velika pomoč in priložnost za kristjane, ki si želijo notranje rasti in osebnostno napredovati v veri. Ponudbe je v Sloveniji kar precej. Pestro izbiro duhovnih vaj najdete na spletni strani Družine. Priporočamo!