- Birmanci in birmanke, skupaj s starši in botri, tudi v tem tednu lepo vabljeni k devetdnevnici, ki je zvečer ob 19.00 (tudi v sredo bo sv. maša zvečer in ne zjutraj!). V torek bo po sv. maši kratek sestanek za starše, v sredo pa se bo birmovalec, g. Stanislav Slatinek, ob 18.00 srečal z birmankami in birmanci. Med sv. mašo bo g. Slatinek na voljo za spovedovanje staršev in botrov! Za birmance bo sv. spoved v četrtek ob 18.00.

V soboto, 3. 10., bo ob 10.00 slovesnost sv. birme. Zaradi nevarnosti širjenja novega korona virusa, bodo klopi namenjene le birmancem, birmankam, njihovim botrom in staršem. Žal  v  cerkev  ne  bodo  mogli  vstopiti  ostali  sorodniki  in  gostje,  ki  pa  bodo mašo, posebej ob primeru lepega vremena, lahko spremljali zunaj po zvočnikih.

- Oktober je mesec svetega rožnega venca. Podarimo v tem mesecu Materi Božji vsak dan dar molitve rožnega venca. Še posebej lepo vabljeni k skupni molitvi v cerkev. Rožni venec molimo pol ure pred sveto mašo.

- Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, ko je nabirka za župnijske potrebe. Hvala za vsak vaš dar!

- Dragi starši in veroučenci, v nedeljo, 4. 10., lepo vabljeni ob 10.30 k družinski/katehetski sveti maši ob začetku veroučnega leta. Pri njej bodo sodelovali veroučenci in otroški pevski zbor.

- Zaradi ukrepov ob novem  koronavirusu je potrebno, da ob vsaki nedeljski sv. maši zberemo telefonske številke prisotnih, vsaj enega iz vsake družine. V zaprtih cerkvenih prostorih obvezna nošnja zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si razkužite roke.