- V petek je praznik Jezusove  spremenitve na gori. Lepo vabljeni k sveti maši. Zahvalimo se Gospodu za vse trenutke, ko smo na posebno močan način občutili njegovo navzočnost v sebi, v drugih ali v dogodkih, ki jih doživljamo.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in sobota z ustreznimi pobožnostmi. Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V soboto, 28. 8., lepo vabljeni na peš romanje po naši župniji – Jernejevi romarski poti (postanki bodo pri vseh naših cerkvah oz. kapelah). Romanje bo trajalo od 8.00 do 14.00.

- Oratorij v naši župniji bo v drugi polovici avgusta (23. – 27. 8.). Prijavnice so na voljo v pisarni in cerkvi. Prijave zbirajo do 20. 8.

- Na Krištofovo nedeljo ste za akcijo MIVA darovali 817,24 €. V imenu naših misijonarjev se zahvaljujemo za vašo dobroto.

¿  Darovalci: Cerkev (Milica Knez – 10 €, Žnidar – 30 €); Karitas (Rudi Vovk – 40 €, v nabiralniku v cerkvi – 75 €)