- Prihodnja nedelja je kvatrna, zato bomo denarne nabirke pri svetih mašah namenili vzdrževanju in izobraževanju slovenskih bogoslovcev.

- Med 19. in 25. marcem tradicionalno obhajamo Teden družine. Tako bomo lahko vsak dan od 20.00 do 20.20  preko spleta prisluhnili družinam iz vseh slovenskih škofij in večjih družinskih organizacij, ki delujejo v Cerkvi na Slovenskem. Prenos bo mogoče spremljati preko Zoom-aYouTube kanala in Facebook strani. Povezave bodo dostopne na spletnih straneh posameznih škofij in na portalih Katoliška Cerkev in Pridi in poglej.

- V postnem času ob petkih lepo vabljeni k pobožnosti  križevega pota pred večerno sveto mašo.

- V sinodalnem odboru mariborske nadškofije nas prosijo, da si vzamemo nekaj časa, izpolnimo anketo in povemo, kaj nam je v življenju Cerkve dragoceno, kaj nas moti in kaj predlagamo. Anketo najdete na spletni strani Nadškofija Maribor.

- Agencija Aritours vabi na 25. tradicionalno postno romanje v Vojvodino, ki bo od 1. do 2. aprila. Duhovni vodja romanja je mariborski nadškof, msgr. Alojzij Cvikl. Cena romanja je 149 € (45 romarjev), 7 € odstopnina (bolezen, smrt v družini). Prijavite se v agenciji, kjer tudi poravnate 50 € in morebitno odstopnino.