- Na radiu Ognjišče bo do 9. aprila radijski misijon - HODIMO SKUPAJ. Program misijona je na spletni strani radia Ognjišče.

- V torek, 5. 4., bo ob 17.30 sestanek članov Župnijske karitas. Lepo vabljeni!

- V sredo, 6. 4., bo v naši župniji redno mesečno srečanje dekanijskih duhovnikov (rekolekcija), zato bo sveta maša ob 10.00 (in ne ob 7.00!).

- Na cvetni petek, 8. 4., bo v Marijini cerkvi ves dan priložnost za sveto spoved.  Spovedniki: 8.30 - 10.00: g. Štefan Hodnik (Poljčane), 10.00 - 12.00: g. Tomislav Šantak (Črešnjevec), 12.00 - 14.00: g. Marjan Ristič  (Zg. in Sp. Polskava; 14.00 - 16.00: g. Dejan Frangež (Šmartno, …), 16.00 - 19.00: g. Jani Družovec (Slov. Bistrica).

Sveta maša bo ob 19.00 v Marijini cerkvi.

-  Prihodnja nedelja je cvetna nedelja.

Pri vseh svetih mašah bo blago-slov zelenja; slovesni blago-slov s procesijo v spomin Jezu-sovega vhoda v Jeruzalem bo pri sv. maši ob 10.30. Zato se bomo v primeru lepega vremena zbrali pod stopniščem pri Slomškovem domu in po blagoslovu v procesiji odšli v cerkev.

Oljčne vejice bodo na razpolago pred sv. mašo pri vhodu v cerkev. Prostovoljni prispevki so namenjeni obnovi primorskih cerkva.

- V postnem času ob petkih lepo vabljeni k pobožnosti  križevega pota pred večerno sveto mašo.

- Turistična agencija Sajko organizira romanje v Lurd, ki bo od 18. do 22. maja 2022. Duhovni vodja romanja bo p. Janez Papa. Cena je 435 € (najmanj 35 potnikov). Prijave sprejemajo v prostorih agencije. Več o romanju si lahko preberete na listih, ki jih dobite pri izhodu iz cerkve.  Lepo vabljeni in toplo priporočamo!