- Ob zaključku tedna molitve za duhovne poklice bo danes popoldan (8. maja) v cerkvi na Zg. Ložnici dekanijsko srečanje. Ob 15.00 bo molitvena ura, ob 16.00 sveta maša in po njej kratko družabno srečanje. Priporočamo in lepo vabljeni.

- Lepo vabljeni na 16. Marijafest, ki bo v soboto, 14. maja 2022, ob 17.00 v baziliki Marije Zavetnice na Ptujski Gori.

- V nedeljo, 15. maja, bo ob 15.00 škofijsko sinodalno srečanje v Don Boskovem centru v Mariboru. Lepo vabljeni tajniki ŽPS ter zastopniki drugih župnijskih skupin. Pri sveti maši bo sodeloval naš pevski zbor Natanael.

- Veroučenci, še zlasti letošnji prvoobhajanci, lepo vabljeni k šmarnicam, ki so vsak dan (razen nedelje in srede) ob 19.00 v župnijski cerkvi.

- Tednik Družina praznuje 70 let. Ob tem jubileju se zahvaljujejo za zvestobo vsem bralcem in naročnikom ter k naročnini vabijo nove. Pri izhodu iz cerkve si vzemite zloženko z molitvijo …

- Turistična agencija Sajko organizira romanje v Lurd, ki bo od 18. do 22. maja 2022. Cena je 435 €. Prijave sprejemajo v prostorih agencije.