- V soboto, 21. 5., bo ob 11.00 35 otrok prejelo prvo sveto obhajilo, Jezusa pod podobo kruha.   Otroke izročamo v molitev. Zaželimo jim, da bi Jezusa vedno prejemali s čistim srcem, pogosto in z vsem zavedanjem, da je na ta način Jezus vedno pri nas.

- Oratorij v naši župniji bo od 27. 6. do 1. 7. Na oratoriju bodo otroci spoznali svetega Ignacija Lojolskega in se vživljali v njegovo nadvse zanimivo življenjsko zgodbo, polno preprek in  izzivov, iz katere se lahko vsak izmed nas gotovo nauči kaj koristnega.

Prijavnice dobite pri izhodu iz cerkve, v župnijski pisarni, prijavite pa se lahko tudi preko spleta (info: Facebook Oratorij Slovenska Bistrica).

Priporočamo!

- Letošnje birmanke in birmance vabimo, da se še naprej vključujejo v življenje župnije. Ena od možnosti je tudi mladinska skupina – animatorji Slovenske Bistrice. Srečanja imajo običajno v petek ob 19.30. Za vse informacije vam je na voljo vodja animatorjev Elijas Bohnec Mernik (069 647 214). Lepo vabljeni!

- Veroučenci, še zlasti letošnji prvoobhajanci, lepo vabljeni k šmarnicam, ki so vsak dan (razen nedelje in srede) ob 19.00 v župnijski cerkvi.

- Tednik Družina praznuje 70 let. Ob tem jubileju se zahvaljujejo za zvestobo vsem bralcem in naročnikom ter k naročnini vabijo nove. Pri izhodu iz cerkve si vzemite zloženko z molitvijo.