- Jutri, v ponedeljek, v torek in v sredo so pred praznikom Gospodovega vnebohoda prošnji dnevi. To so dnevi molitve za Božji blagoslov pri delu na polju, v šoli, v pisarnah, tovarnah, pa tudi dnevi molitve za mir in varnost našega življenja.

Svete maše bodo pri podružnicah: v ponedeljek pri sv. Marjeti, v torek pri sv. Jožefu in v sredo v Marijini cerkvi – ob 8.30.

- V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda, zato lepo vabljeni k sveti maši.

- Oratorij v naši župniji bo od 27. 6. do 1. 7. Na oratoriju bodo otroci spoznali svetega Ignacija Lojolskega in se vživljali v njegovo nadvse zanimivo življenjsko zgodbo, polno preprek in  izzivov, iz katere se lahko vsak izmed nas gotovo nauči kaj koristnega.

Prijavnice dobite pri izhodu iz cerkve, pri verouku, v župnijski pisarni (info: Facebook Oratorij Slovenska Bistrica). Priporočamo!

- Veroučenci, še zlasti letošnji prvoobhajanci, lepo vabljeni k šmarnicam, ki so vsak dan (razen nedelje in srede) ob 19.00 v župnijski cerkvi.

- Tednik Družina praznuje 70 let. Ob tem jubileju se zahvaljujejo za zvestobo vsem bralcem in naročnikom ter k naročnini vabijo nove. Pri izhodu iz cerkve si vzemite zloženko z molitvijo.