- V torek zaključimo z letošnjimi šmarnicami, zato lepo vabljeni k sveti maši.

- V tednu, ki je pred nami bomo zaključili letošnje katehetsko leto. Pri verouku bodo veroučenci dobili spričevala.

- Od četrtka dalje (2. 6.) bodo svete maše ob četrtkih, petkih in sobotah v Marijini cerkvi.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar!

- Lepo vabljeni na srečanje ostarelih, bolnikov in invalidov na Brezje, ki bo v soboto, 18. 6. 2022. Cena prevoza s kosilom je 30 €. Odhod avtobusa bo ob 7.00 izpred Slomškovega doma, vrnitev ok. 16.00. Prijavite se in plačate v župnijski pisarni – prijave sprejemamo do zapolnitve enega avtobusa – 55 sedežev.

- Oratorij v naši župniji bo od 27. 6. do 1. 7. Na oratoriju bodo otroci spoznali svetega Ignacija Lojolskega. Prijavnice dobite pri izhodu iz cerkve, pri verouku, v župnijski pisarni (info: Facebook Oratorij Slovenska Bistrica) ali na FB strani Oratorij Slovenska Bistrica. Zadnji rok prijave je 19. 6. Priporočamo!