- V juniju, juliju in avgustu bo župnijska pisarna odprta ob ponedeljkih in sredah med 8.00 in 10.00. Za nujne primere (pogreb, bolniško maziljenje) je g. župnik vedno dosegljiv na mobi številki (041 289 666). Svete maše lahko rezervirate tudi preko telefona (0590 36196) v času uradnih ur, poravnate pa, ko pridete k sveti maši.

- V torek, 7. 6. bo ob 17.30 sestanek župnijske Karitas. Lepo vabljeni!

- V tednu, ki je za nami, smo zaključili letošnje katehetsko leto. Tisti veroučenci, ki niso prišli po spričevala, jih lahko dobijo v župnijski pisarni v času uradnih ur.

- Prihodnja nedelja bo kvatrna, zato bodo nabirke pri mašah namenjene bogoslovju.

- Oratorij, z naslovom »Za Božjo slavo« bo v naši župniji od 27. 6. do 1. 7. Na oratoriju bodo otroci spoznali svetega Ignacija Lojolskega. Prijavnice dobite pri izhodu iz cerkve, pri verouku, v župnijski pisarni (info: Facebook Oratorij Slovenska Bistrica) ali na FB strani Oratorij Slovenska Bistrica. Zadnji rok prijave je 19. 6. Priporočamo!