- Osem dni po prazniku sv. rešnjega telesa in krvi, obhajamo praznik Srca Jezusovega (petek, 24. junij). To nam želi biti vsem na razpolago: da nas sprejme ob vsakem trenutku in da na nas vselej razliva svojo neizmerno ljubezen.

- Naslednji dan, v soboto, 25. junija pa je praznik Srca Marijinega in hkrati Dan državnosti. Lepo vabljeni k sveti maši, da bomo skupaj molili za našo domovino, Marijino varstvo in modrost vseh, ki so na vodilnih mestih.

- V juniju, juliju in avgustu bo župnijska pisarna odprta ob ponedeljkih in sredah med 8.00 in 10.00. Za nujne primere (pogreb, bolniško maziljenje) je g. župnik vedno dosegljiv na mobi številki (041 289 666). Svete maše lahko rezervirate tudi preko telefona (0590 36196) v času uradnih ur, poravnate pa, ko pridete k sveti maši.