- Začeli smo z obnovo dvorane Slomškovega doma: zamenjava dotrajanega parketa ter beljenje sten. Predvideni stroški obnove bodo okoli 20.000 €. Hvala vsem za pomoč pri kritju stroškov.

- V nedeljo, 24. julija, obhajamo god sv. Krištofa. Zato bomo prihodnjo nedeljo praznovali Krištofovo nedeljo.

Po svetih mašah bo blagoslov prevoznih sredstev in udeležencev v prometu.

Naj vas geslo Mivine akcije« Moj dar Boga slavi za vse prevožene poti« vsako leto spomni na lepe trenutke v vašem avtu in srečno prevožene poti. Obenem pa naj poživi vašo solidarnost s tistimi, ki jim bo vaš dar za misijonsko vozilo rešil življenje in vrnil zdravje, omogočil pot v šolo, do misijona, pripeljal misijonarja do ljudi, ki ga željno pričakujejo misijonarja, zvozil gradbeni material za cerkev, šolo, dispanzer . Naj vas akcija MIVA nagovori, da boste ob prošnji za srečno vožnjo z veseljem darovali tudi za misijonska vozila. Pri izhodu iz cerkve bo škatla za darovanje, vzemite pa si molitveni kartonček in nalepko.

Za vsak dar iskrena hvala. Vaša pomoč je neizmerna.