- Z nedeljo Jezusovega krsta »uradno« zaključimo božični čas v bogoslužju  in začnemo čas med letom ali čas navadnih nedelj v cerkvenem letu, do pepelnice in postnega časa, čeprav v krščanski tradiciji božični čas traja vse do svečnice. V tem času spremljamo Jezusa v njegovem javnem delovanju, oznanjevanju in širjenju božjega kraljestva.

- Ob godu sv. Antona bo sv. maša v cerkvi sv Marjete v nedeljo, 15. 1., ob 10.30, saj je v cerkvi oltar, posvečen sv. Antonu Puščavniku. Lepo vabljeni. V župnijski cerkvi svete maše ne bo ob 10.30!!

- Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, pa svojih darov še niso oddali, naj zbrani denar prinesejo v tem tednu k verouku. Bogu hvala za vašo dobroto.

- Januar je mesec verskega tiska. Lepa priložnost obenem pa spodbuda in povod, da vsakdo izmed nas premisli, kako je glede tega pri njem: kaj ima od verskega tiska naročeno, koliko knjig z versko vsebino kupuje, najprej pa, koliko od tega sploh bere in iz prebranega živi. Vabljeni, da obnovite naročnino ali se na novo naročite.

Ognjišče – 38,90, Družina – 149 € do 31. januarja, kasneje 166,40 €, Misijonska obzorja - 9 €, Prijatelj – 15 €, Mohorjeve Knjige za leto 2024 – 55 €, Mavrica – 49,90 €, Beseda med nami – 29,40 €, Najst – 33 €, Božje okolje – 33 €, Magnificat – 63,70 €, Svet in ljudje – 44,90 €

- Darovalci: za Cerkev (37,00 €) – Erika Skrbiš in Julka Karner. Hvala za vsak vaš dar!