- V torek, 7. 2., bo ob 16.30 sestanek članov župnijske Karitas. Lepo vabljeni!

- Vabljeni v petek, 24. 2., ob 19.00 v Kinodvorano v Slovenski Bistrici, kjer bo na ogled igrano – dokument-arni film Srečen bo čas.

Film  je sodoben filmski portret o bl. Antonu Martinu Slomšku, ki odkriva ozadje vizionarskega dela Antona Martina Slomška. Iz številnih niti stkana pripoved o človeku, ki je globoko spoštoval okolje, v katerem je odraščal in pozneje deloval. S svojo odločnostjo in velikimi napori je domači kulturni prostor pomikal ob bok drugih evropskih narodov, ki so sredi 19. stoletja doživljali svoj preporod. Srečen bo čas je navdihujoča zgodba o človeku, ki je poznal slovensko dušo in ji vdano posvetil celo svoje življenje.

- Pari, ki se nameravate letos cerkveno poročiti, vabljeni na pripravo na zakon, ki bo v Slomškovem domu 4. in 11. marca od 16.00 do 19.00. Na koncu vsak par prejme potrdilo o opravljeni pripravi na zakon.

Ob pričevanju poročenih parov in predstavitev temeljnih tem življenja v zakramentu zakona se par pripravi na skupno življenjsko pot.  Obvezna je stalna navzočnost obeh. Prijave niso potrebne.

- Sajko turizem organizira tridnevno romanje v Fatimo (Lizbono in okolico) pod duhovnim vodstvom našega župnika, Janija Družovca. Romanje bo od 24. 5. do 26. 5. Cena je 545 € (pri najmanj 30 potnikih). Pri prijavi in plačilu do 15. 2. je 10% popust. Pri izhodu iz cerkve je list s podrobnejšimi informacijami. Priporočamo in lepo vabljeni!

- Darovalci: Cerkev (225 €): Jože Avguštin, N. N.; Karitas (135 €): darovi v nabiralnikih v cerkvah; Glasilo (5 €): N. N. Hvala za vsak vaš dar!