- Ročnodelska skupina Spominčice je izdelovala unikatne velikonočne voščilnice, ki so na voljo v nedeljo pri sv. mašah. Prostovoljni  darovi (priporočeni dar 4 €) bodo namenjeni župnijski Karitas.

- Prihodnjo nedeljo, 19. 3., bo ob 10.30 sveta maša pri sv. Jožefu. V župnijski cerkvi je ne bo!

- Prihodnjo nedeljo, 19. 3., bo ponovitev filma o bl. Slomšku, Srečen bo čas. Predstava bo ob 18.00 v Kinu Slovenska Bistrica. Lepo vabljeni!

- Za teden družine 2023 (18 - 25. 3.) smo izbrali geslo »Mir se začne v družini«.

Od ponedeljka, 20. marca, do petka, 24. marca, bo vsak večer potekalo predvidoma dvajsetminutno
Zoom srečanje družin ob 19.45.

Časovnica je naslednja:

19.45 molitev za družino k sv. Jožefu moli določena družina, vsak dan iz druge škofije;

19.47 kratek kviz s štirimi vprašanji, da vključimo otroke v sodelovanje;
19.50 zgodba o miru;
20.00 pesem: poje določena družina, vsak dan iz druge škofije;
20.03 zaključna molitev, kratek pozdrav škofa (vsak večer iz druge škofije) in blagoslov družinam.

- V postnem času po župniji od družine do družine roma križ.. Na oglasni deski v zvonici Jernejeve cerkve je seznam, kamor lahko vpišete, kdaj ste ga pripravljeni sprejeti.

- V postnem času je križev pot ob  petkih ob 18.00.

- Radijski misijon bo na Radiu Ognjišče od 26. marca do 1. aprila 2023. S svojimi razmišljanji v osrednjih dnevnih govorih (ob 17.00) bo sodeloval nadškof msgr. dr. Marjan Turnšek.

- Vabljeni na romanje v Fatimo pod duhovnim vodstvom našega župnika, Janija Družovca. Romanje bo od 24. 5. do 26. 5. Cena je 545 €, prijavite se v prostorih turistične agencije Sajko. Priporočamo in lepo vabljeni!