- V torek, 4. 4., bo ob 17.30 sestanek župnijske Karitas. Lepo vabljeni.

- Pred nami je veliki teden, ki nas spominja na največje dogodke našega odrešenja. Dejavnosti si skušajmo tako urediti, da se bomo lahko udeležili obredov velikega tedna.

- Za birmance se na veliki četrtek začenja birmanska devetdnevnica. K njej lepo vabljeni tudi njihovi starši in botri. Za birmance bo rezerviranih nekaj klopi. Hvala za razumevanje!

- Nabirka na veliki četrtek bo namenjena Karitas. Vaši darovi na veliki petek in darovi pri Božjem grobu so za Cerkev v Sveti deželi. Bogu hvala za vaše darove.

- Vabljeni na romanje v Fatimo pod duhovnim vodstvom našega župnika, Janija Družovca. Romanje bo od 24. 5. do 26. 5. Cena je 545 €, prijavite se v prostorih turistične agencije Sajko. Priporočamo in lepo vabljeni!

- Darovalci: za Cerkev (342 €) – N. N., družina Skrbinšek, Rozina Pišek, ročnodelska skupina Spominčice; za Karitas (165 €) – nabiralnik v cerkvi, ročnodelska skupina Spominčice. Hvala za vsak vaš dar!