- V četrtek, na praznik apostolov Petra in Pavla, bo v mariborski stolnici ob 16.00 nadškof msgr. Alojzij Cvikl posvetil novomašnika Klemna Gantarja iz župnije Sv. Križ nad Mariborom. Molimo zanj ter za vse naše duhovnike. Pri večerni sv. maši bo nabirka - t. im. »Petrov novčič«. Gre za starodavno nabirko, s katero papež podpira karitativna dela v najrevnejših predelih Katoliške cerkve.

- Otroci, lepo vabljeni na oratorij, ki bo v naši župniji od 3. do 7. julija. Tema bo navdušila ljubitelje domišljijskega sveta, saj gre za  Hobita, književno delo avtorja J. R. R. Tolkiena, znanega tudi po fantazijski trilogiji Gospodar prstanov. Za več informacij lahko sledite skupini na FB Oratorij Slovenska Bistrica.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke pri svetih mašah namenjene potrebam župnije.

- V soboto (1. 7.), na predvečer praznika Gorske Matere Božje, vabljeni na Ptujsko Goro. Ob 19.00 bo molitvena ura, ob 20.00 sveta maša in po njej procesija z lučkami, ob 24.00 polnočna sveta maša. V nedeljo, 2. julija, bodo svete maše ob 6.30, 8.00, 10.00 in 19.00. Ves čas bo priložnost za sv. spoved. Vabijo bratje minoriti.

- Junija, julija in avgusta je župnijska pisarna odprta v ponedeljek in sredo med 8.00 in 10.00. Za nujne primere  je g. župnik dosegljiv na mobilni številki (041 289 666).

- Na spletni strani Družine je dosegljiv spletni Vodnik po duhovnih vajah 2023  Naj bo v poletnih mesecih čas tudi za Boga in rast vere! https://www.druzina.si/uporabniske-strani/darilo-e-knjiga