- Prihodnjo nedeljo bo ob 10.30 sv. maša pri sv. Marjeti v Ritoznoju, zato ob tej uri maše ne bo v župnijski cerkvi! Lepo vabljeni.

- V prihodnjo nedeljo, 23. julija 2023, bomo obhajali Krištofovo nedeljo. Na ta dan bo potekala vozniška akcija MIVA za nakup prepotrebnih vozil za naše misijonarje. Naj vas akcija MIVA nagovori, da boste ob prošnji za srečno vožnjo z veseljem darovali tudi za misijonska vozila. Pri izhodu iz cerkve bo škatla za darovanje.

Vsak voznik ali voznica ve, kako dragocen je lahko avto za vsakodnevne opravke. Kaj pomeni prevozno sredstvo v misijonih, kjer je to pogosto edino vozilo daleč naokoli, si lahko le predstavljamo. O tem naj najbolje spregovorijo zahvale misijonarjev, ki jih objavljamo v nadaljevanju. Z različnimi vozili pogosto dobesedno rešujejo življenja. Z vašimi darovi smo lani podprli 25 projektov v skupni vrednosti 593.760,00 €.

Po svetih mašah bo blagoslov prevoznih sredstev in udeležencev v prometu.

- Na spletni strani Družine je dosegljiv spletni Vodnik po duhovnih vajah 2023  Naj bo v poletnih mesecih čas tudi za Boga in rast vere!