- Zakonski jubilanti, ki v tem letu praznujete okroglo obletnico (5, 10, 15 … 60 let) prisrčno vabljeni na srečanje, ki bo v nedeljo, 26. 11. 2023, ob 10.30 v župnijski cerkvi. Po maši bo v dvorani Slomškovega doma skromna pogostitev. Prijavite se v župnišču. Zadnji rok prijave je 19. november. Prijavite se tudi tisti, ki se niste tukaj poročili, pa živite v naši župniji.

- Sveti Miklavž bo obiskal in obdaril  otroke v torek, 5. decembra, ob 17.00, v župnijski cerkvi. Da pa ga bomo lažje pričakali, si bomo ogledali  kratko dramsko zgodbo.

Otroke prijavite v župnijski pisarni najkasneje do nedelje, 26. novem-bra, zaradi lažje organizacije pa prosimo, če to storite čim prej. Prispevek za darilo (primerno je za otroke do druge triade OŠ) je 10 € (ostalo krije župnija in Karitas – darilo bo v vrednosti 15 €).

- Ljubljana bo gostila 46. evropsko srečanje mladih. Srečanje se bo odvijalo od 28. 12. 2023 do 1. 1. 2024. Vsako leto se mladi različnih narodnosti in veroizpovedi zberejo v enem od evropskih mest. Namen srečanja je mlade spodbuditi, da poživijo svoje duhovno življenje ter postanejo nosilci miru, sprave in solidarnosti. Kogar bi srečanje zanimalo, si lahko več o tem prebere na spletni strani taizeljubljana.si.

- Na voljo so Marijanski koledarji (3,30 €), enolistni stenski koledarji (0,70 €) in Družinska pratika (7,50 €)